פינוקים לחיילי צה


פינוקים לחיילי צה"ל ולכוחות הביטחון

אהרון גרוס שם בראש מעייניו את רווחתם של חיילי צה"ל וכוחות הביטחון. מדי שבוע הוא יוצא אל השטח כדי לפנק מאות ואלפי חיילים, מאילת ועד הצפון - עם מנגלים, בשרים משובחים, חבילות שי, הפתעות מתוקות ועוד ועוד....


הכול התחיל ביום בהיר בשנת 2008
במהלך נסיעה ועצירה בתחנת דלק בכפר עזה, אהרון גרוס פגש מספר חיילים ופתח איתם בשיחה על כוס קפה. במהלך השיחה ובעקבותיה התבהרו לו שני דברים חשובים: האחד – הנתינה העצומה של החיילים שאינה זוכה להכרת הטוב או לתמורה ממשית, והשני - הצורך העצום שלהם בתחושת בית, באוכל טעים, בחום ובפינוק. מאותו הרגע גמלה בליבו ההחלטה – להיות שם בשבילם, בשביל כל חיילי צה"ל וכוחות הביטחון, ולהביע את הכרת הטוב במעשים של ממש.

הם שם בשבילנו
חיילי צה"ל נמצאים שם בשבילנו בכל מקום ובכל רגע, בשרב הכבד ובגשם השוטף. הם פועלים בתנאים לא תנאים, בשטח, במארבים, במחסומים, בבסיסים, בעמדות השמירה ובפעילויות המבצעיות. הם נותנים לנו את הבסיס לקיומנו – חיים שקטים, ביטחון והגנה פיזית. הם נותנים לנו את הנשמה - מגיע להם גם לקבל!


אהרון גרוס נמצא כאן בשבילם

• בדאגה לפנק מאות חיילים מדי שבוע, תוך נסיעה בכל רחבי הארץ.
• בפריסה של עשרות מנגלים וציוד מתקדם בשטח, ובהכנת ארוחות משובחות "על האש".
• בהצפת החיילים בפינוקים מתוקים, קינוחים, עוגות, חבילות שי והפתעות שונות.
• בהבעת החום, האהבה והכרת הטוב – בשם כל אזרחי המדינה ויושביה.


זוהי דרך החסד

הפעילות המיוחדת כרוכה בעבודה יומיומית, בלוגיסטיקה עצומה, ובמאמץ רב לגיוס משאבים לרכישת ציוד ומוצרים, כמו גם לנסיעות הרבות לאורכה ולרוחבה של הארץ. אהרון גרוס עושה הכול באהבה גדולה, ומתוך מחויבות עמוקה לנתינה לחיילינו שבזכותם אנו חיים בבטחה בארצנו. הזכות הגדולה שנופלת בחלקו יום אחר יום היא לראות אותם מחייכים, מתענגים, שמחים, מתלהבים ונהנים מרגעי הפינוק והעונג.

כשמדובר בחיילים שלנו אי אפשר לסרב לפקודה: להודות ולתת!

נוער מתמודד – מתגייס
אהרון גרוס פועל כדי לשנות חיים של מאות צעירים בסיכון.
מטרתו היא לסייע להם לצאת ממעגל המצוקה.
בישראל חיים בני נוער רבים, שנפלטו ממסגרות החינוך השונות בשל חוסר התאמה. חלקם התדרדרו לרחוב שהפך לביתם, חלקם הסתבכו בפלילים, וכולם ללא יוצא מן הכלל זקוקים לשיקום ולסיוע.
אהרון גרוס מאתר את בני הנוער המצויים בסיכון, חיים ברחוב ומועדים לפורענות. במסגרת פרויקט "נוער מתמודד – מתגייס", הצעירים עוברים תהליך שיקומי כולל, בעקבותיו הם פותחים דף חדש בחייהם ומתגייסים לצה"ל.
במהלך שירותם בצה"ל, חלק גדול מהצעירים מצליחים לרכוש מקצוע ולצאת לחיים האזרחיים מנקודת מוצא חדשה, נקייה ובריאה. כך, בני נוער רבים הופכים מעבריינים בפוטנציה המהווים עול על החברה ועלולים להזיק לסביבתם, לאנשים יצרניים ותורמים המנהלים אורח חיים תקין ומקימים משפחות נורמטיביות.