אודותינו


אודותינו

המוטו שלנו הוא פשוט – לתת!
אהרון גרוס פועל משנת 2008 למען רווחת אנשים בקהילה. אהבת האדם והעזרה לזולת הינן אבני היסוד בעשייה שלו, והוא מביא ערכים אלה לכדי הגשמה מעשית בעזרת מפעלי חסד ייחודיים שהוא יוזם.
גרוס מאמין בכוחה העצום של הנתינה, כוח שיכול לשנות חיים ולשפר איכות חיים. לפיכך, הוא מכוון את ה-WAZE הפנימי שלו ליעד אחד: לעזור לאוכלוסיות שונות בחברה הישראלית, ולעשות זאת בצורה הכי מושקעת ומכבדת.
אהרון גרוס פועל בכל רחבי הארץ ומספק את שירותיו בעיקר לחיילים ולאנשי כוחות הביטחון, לבני נוער בסיכון ולמשפחות נזקקות.


מערך החסד – מאז ולתמיד
הכל החל בשנת 2008 במהלך מפגש אקראי של גרוס עם חיילי צה"ל. המפגש הגורלי הוליד מפעל שלם של נתינה לחיילי צה"ל ולכוחות הביטחון במסגרת הכרת הטוב והבעת ההוקרה על תרומתם לעם ולמדינה. העשייה למען החיילים היא יומיומית ושוטפת, וכוללת הגעה של אהרון לכל מקום בו נמצאים חיילינו עם כל הפינוקים האפשריים: פריסת מנגלים והכנת ארוחות משובחות, אספקת מתוקים, חבילות שי, והרבה חום ואהבה.
עם הזמן מערך החסד התרחב, וכיום הוא כולל גם שיקום וקידום בני נוער בסיכון וגיוסם לצבא, וכן סיוע ותמיכה למשפחות שנקלעו למצוקה עקב מצבי משבר בחייהם.
הפעילות הרבה בשטח דורשת התארגנות ולוגיסטיקה ברמה גבוהה, לרבות רכישת ציוד מתקדם, המסייע לאהרון גרוס לבצע את המלאכה על הצד הטוב והאיכותי ביותר.


חזון ומטרות
"כל ישראל ערבים זה לזה" הוא ביטוי מפתח בכל הווייתו ועשייתו של אהרון גרוס. הכל מתבסס על אמונתו כי הערבות ההדדית היא אחד ממאפייניה הבולטים של החברה הישראלית, כפי שמשתקף בהתגייסות המלאה שלנו איש לרעהו בעתות מלחמה וחירום. מתוך חשיבה רחבה ומחויבות חברתית עמוקה, גרוס פועל לתת ולהירתם גם בעתות שגרה – לכל מי שזקוק לעזרה.
כבן למגזר החרדי, גרוס רואה שליחות בקירוב הלבבות בין חלקי העם השונים, ובפרט בחיזוק הקשר עם חיילי צה"ל שמבטיחים את קיומנו בארץ. הוא מאמין כי בכוחן של נתינה ואהבה לגשר על כל פער, לחבר בין בני אדם ולהביא רק לטוב.